Dětský rostoucí nábytek, Aktuality

Myslíte, že investice do rostoucího nábytku je vysoká? Přesvědčíme vás o opaku!

cena rostouciho nabytku - Delso - dětský, kancelářský a bytový nábytek

Připadá Vám rostoucí nábytek finančně nákladný? Má smysl jej pořizovat? Bojíte se, že něco takového nemůže s vašimi dětmi vydržet až do dospělosti? Vyplatí se to? Rádi vám tyto otázky zodpovíme.

Často totiž narážíme na otázky tohoto typu a tak bychom se v našem krátkém článku na toto téma rádi podívali.

Cena

Asi nejčastější a nejdůležitější je řešení ceny rostoucího nábytku.

Rostoucí nábytek je vhodný pro děti od 4 let až po dospělého dvoumetrového člověka. Klasický kancelářský stůl pro dospělého je 75 cm vysoký, kdežto rostoucí stoly Moll lze nastavit až po maximální výšku 82 cm, což je dostatečná rezerva i pro budoucí basketbalisty.

U rostoucí židle to platí obdobně, je zde pouze omezení u nosnosti židle (max. 90 kg). Někomu se může stát, že ji v průběhu střední školy vymění, přesto vám bude rostoucí židle sloužit minimálně 10 let.

Cena za set kvalitního rostoucího nábytku Moll (stůl + židle) je od 22 600 Kč po 35 300 Kč. Jedná se tedy o větší investici, která se vám později vrátí a to nejen životností nábytku, ale také prospěšností pro vývoj těla vašich dětí a nebo vysokou zůstatkovou hodnotou.

K zamyšlení… Naše oblíbené interní téma je dětský kočárek vs. rostoucí židle. Je přirozené, že když se dítě narodí, tak pro něj chceme to nejlepší, aby dobře rostlo, vyvíjelo se. A co potom? Samozřejmě chceme opět to nejlepší! Pokud tedy srovnáme cenu dětského kočárku, který je použitelný zhruba 2 roky a jeho průměrná pořizovací cena činí okolo 15 tis Kč. Oproti rostoucí židli, která tvaruje dětské tělo po celou dobu jeho domácího studia či sezení u počítače na minimálně 10 let za cenu 11 300 Kč, je to stále vysoká investice?

Kvalita / životnost

Rostoucí nábytek Moll je ten “pravý originál” vyráběný v Německu již více než 40 let. U produktů je kladen vysoký důraz na kvalitu a životnost. Výrobce Moll si je dobře vědom, že rostoucí nábytek musí nejenom umět vyrůst, ale také musí vydržet svojí kvalitou, dlouhé roky i ty největší “raubíře”.

Vše je důkladně testováno, certifikováno a vychytáno do největšího detailu.

Rostoucí stůl má kvalitní odolnou pracovní desku, kovové podnoží a masivní mechanismy pro nastavení výšky, které je doplněno pojistkami proti svévolnému posunutí nebo dětským hrátkám. Aby byl stůl použitelný také v dospělém věku nejen výškově, lze u něj měnit barevné aplikace a tak se přizpůsobí vkusu dítěte či barvě interiéru.

Rostoucí židle je vybavena pojistkami, které děti jen těžko mohou ovládat samy a nemohou si s nimi tak hrát. Potahy rostoucí židle jsou pratelné a zároveň se dají kdykoliv dokoupit a vyměnit za jiné.

Co když se něco rozbije? Nic není přeci nerozbitné… Ani v tento moment vás německý výrobce nezradí – lze dokoupit dodatečně, i po dlouhých letech používání, náhradní díly. Není to úžasné?

Životní zkušenost

Dovozcem rostoucího nábytku Moll do České Republiky je rodinná firma DELSO INTERIÉRY s.r.o. , která se tímto sortimentem zabývá více než 20 let. Pan Martin Šnobl, který je majitelem a zakladatelem firmy, dovezl první rostoucí nábytek právě v momentu, kdy jeho syn Michal nastupoval do první třídy na základní škole. Ten samozřejmě vše důkladně “otestoval” a vyzkoušel. Ptáte se co se s nábytkem stalo? Michal Šnobl má rostoucí stůl stále doma, funkční ve všech ohledech a to i po uplynulých 20 letech!

A co víc, nyní se aktivně věnuje prodeji rostoucího nábytku, stejně tak jeho sestra Markéta, což znamená maximální servis pro zákazníky a rady ze života při výběru rostoucího nábytku právě pro vaše dítě!

Kdo jiný by Vám mohl správně poradit, nežli někdo, kdo na rostoucím nábytku opravdu vyrostl?