Akustika

Nové typy akustických budek

nove budky cover blog photo - Delso - dětský, kancelářský a bytový nábytek

Nové akustické budky bez kovového rámu: Inovace pro vaše pracovní prostředí

V naší nabídce nyní naleznete nový přírůstek – akustické budky bez kovového rámu. Máme radost, že k již oblíbeným akustickým boxům přidáváme nový design, který nabízí nové možnosti pro vaše pracovní prostředí. V našem showroomu v Praze, uvidíte první vzorovou budku už od konce května. 

Dosud byly naše akustické budky dodávány s kovovým rámem ve třech klasických barvách: černé, bílé a šedé. Nyní jsme však rozšířili naši nabídku o nové varianty bez kovového rámu. Tyto nové akustické boxy nejenže dodávají prostoru moderní vzhled, ale také poskytují vysokou úroveň zvukové izolace třídy A, což je druhá nejvyšší možná kategorie s akustickou účinností 30,7 dB.

Co tedy nové akustické budky přinášejí?

1. Design bez kovového rámu

Nové akustické budky jsou vybaveny exkluzivním designem bez kovového rámu. Tento nový koncept dodává prostoru moderní a elegantní vzhled. 

2. Široký výběr látek a barevných kombinací

V naší nabídce najdete široký výběr látek a barevných kombinací, abyste mohli skvěle ladit s designem vašeho pracovního prostředí. Kombinujte barevné prvky dle vašich představ!

3. Akustické sklo Stratophone

Dveře nových akustických budek jsou vyrobeny z akustického skla Stratophone, které dodává ještě lepší zvukovou izolaci a transparentnost pro optimální světelnost.

4. Dveře

Okolo dveří z akustického skla je hliníkový rám, který je k dispozici v třech barevných provedeních: černé, bílé nebo šedé. Zvolte si ten, který nejlépe ladí s vaším prostředím. Otevírání dveří je pravé. 

Tyto nové telefonní boxy jsou ideální volbou pro soukromé telefonní hovory, videokonference nebo prostě jen jako útočiště pro klidnější pracovní prostředí. Nabízíme nejen funkčnost a vysokou kvalitu, ale také estetický design, který bude skvěle ladit s vaším interiérem.

Pokud hledáte moderní a efektivní řešení pro zlepšení akustiky a soukromí ve vašem pracovním prostředí, naše nové akustické budky bez kovového rámu jsou tou správnou volbou. Pro více informací nás kontaktujte, nabízíme skvělý poměr cena vs. kvalita. Máme s tímto produktem velké zkušenosti, o čemž svědčí i kladné recenze našich spokojencých klientů. 

Recenze

logo home credit - Delso - dětský, kancelářský a bytový nábytek

„Od firmy Delso Interiéry jsme si nechali zhotovit na zakázku akustické budky. Celý proces od návrhu až po kompletní montáž probíhal profesionálně. S panem Šnoblem a kolegy z technického oddělení byla vždy velmi dobrá domluva. Naše další požadavky byly řešeny obratem. Akustické budky zaměstnanci plně využívají. Vše bylo splněno v naše očekávání.“ 

LOGO MS ZAKLADNI RGB - Delso - dětský, kancelářský a bytový nábytek

“V MultiSportu jsme bojovali s nedostatkem zasedacích místností. Rozhodli jsme se to vyřešit pořízení „Telefonní budky“, kde můžeme v klidu telefonovat a zároveň nerušit okolí. Budku používáme i jako zasedačku na rychlé porady nebo pohovory. Jednání se společností Delso šlo hladce a vše proběhlo dle dohody, včas a k naší plné spokojenosti.”

logo TIP IT - Delso - dětský, kancelářský a bytový nábytek

“U nás v TIP IT Solutions hodně telefonujeme a s rostoucím týmem nám přestaly stačit zasedací místnosti. Tak přišly na řadu akustické budky.  Na trhu je mnoho výrobců, ale firma Delso v čele s panem Šnoblem měla od samého začátku navrch. Profesionální jednání, pozvání na osobní setkání, kde si můžete osahat materiály, rychlá a profesionální komunikace v případě atypických požadavků a bezproblémová montáž v rozumném termínu. S kolegy budky plně využíváme a jsme maximálně spokojeni.”