Německá značka Moll je absolutní světovou špičkou ve výrobě rostoucího
nábytku, disponuje maximální funkčností, propracovanou ergonomií a
bezkonkurenční kvalitou.
Rostoucí stoly a židle jsou nastavitelné pro děti od 4 let až po dospělého
dvoumetrového člověka, což zajistí správné sezení již od útlého věku a
zároveň ušetří rodičům čas, peníze a starosti.
Moll získal ta nejvyšší hodnocení v oblasti ergonomie a designu. Je držitelem
nejuznávanějšího světového designérského ocenění RED DOT a vítězem v testu rostoucích židlích časopisu ÖKO-TEST.
Delso je výhradním dodavatelem Moll produktů na český trh. 

Dětské rostoucí stoly (13)

Dětské rostoucí židle (12)

Doplňky a příslušenství (14)

Kontejnery (9)

Osvětlení (3)

Rozšíření rostoucích stolů (32)

Zobrazit počet 8 16

V dnešní době je běžné, že děti sedí u stolu až devět hodin denně, a to je důvod, proč by jejich pracovní stůl a židle měly padnout jako ulité na jejich postavu. Německý výrobce Moll nabízí funkční ergonomické řešení pro děti od předškolního věku až po dospělého dvoumetrového člověka. Vám tak ušetří čas, pro děti je zdravotně prospěšný a zároveň hravý a stylový.

Výšková nastavitelnost

Stoly a židle Moll rostou – a to doslova! Díky výškově nastavitelným mechanismům lze nábytek nastavit od předškolního věku (zhruba 110cm výšky postavy) až po dospělého dvoumetrového člověka. Při nastavení výšky nábytku začínáme vždy židlí a až poté stolem. Je opravdu důležité mít nastavitelné oba kusy nábytku pro dosažení ergonomického sezení. Židle by měla být ideálně tak vysoko, aby měl uživatel chodidla na zemi, v koleni pravý/lehce pootevřený pravý úhel a hloubku sezení vysunutou tak, aby záda byla pořádně opřena. Následně nastavíme výšku stolu, který by měl být ideálně tak vysoko, aby nadlehčoval váhu paží, čímž předcházíme hrbení zad a krční páteře.

Naklopitelná pracovní plocha stolu

U všech stolů značky Moll lze úhlově naklopit pracovní plochu,  což zajistí sezení dětí v uvolněné poloze a je zdravá pro páteř bez ohledu na to, co dělají za činnost. Naklápění pracovní plochy bylo vyvinuto s ortopedy a očními specialisty tak, aby předcházelo bolestem zad, hlavy, krční páteře a nenamáhalo zrak. Patentovaný systém umožňuje plynulé nastavení od 0° až po 25° a je doplněno bezpečnostními prvky zabraňující přimáčknutí prstů či jejich úrazu.

I barvy se přizpůsobí věku či aktuálnímu interiéru

Vzhledem k tomu, že malé děti mají rády pestré věci a dospívajícím se líbí spíš jednoduchá barevnost, byly vyvinuty výměnné barevné sady, které jsou součástí balení stolu. Od samého počátku tak děti mají na výběr z několika módních barev. U stolu Champion lze také vyměnit bočnice stolu.

Rozšíření a doplňky

Nestačí vám základní hloubka a šířka stolu? Nevadí! Stoly Moll se dají rozšiřovat, do hloubky i na šířku, praktickými přístavbami, které zvětší stůl vzhledem k rostoucím nárokům na odkládací prostor v průběhu let. Výběr je široký: od poliček na monitory přes magnetické tabule až po boční přístavbu, která může stůl rozšířit téměř o 80 centimetrů. Dalšími volitelnými komponenty jsou pojízdné kontejnery sloužící nejen jako úložný prostor, ale také jako příležitostné sedátko.

Bez světla to nejde!

Moll myslí i na kvalitní osvětlení, které je nabízeno ve variantě zářivkové i LED. Nedostatečné osvětlení pracovní plochy při psaní úkolů či jiných aktivit způsobuje rychlou únavu očí, snižování míry soustředění, bolesti hlavy, a proto je dobré mít kvalitní osvětlení. Ideální světlo je to, které je pohyblivé a přizpůsobí se vaší činnosti. Světla Moll, která jsou přímo konstruována pro rostoucí stoly, vám tyto vlastnosti nabízejí.

Košík
Start typing to see products you are looking for.
Chcete

VÍCE INFORMACÍ K AKUSTICKÉ BUDCE?

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom probrali vaše požadavky a navrhnuli další postup. 

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ZBOŽÍ NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet zboží z naší nabídky. Vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ŽIDLI NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet jakýkoliv model zdravotní kancelářské židle a společně vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.