Search
Close this search box.

Do každého většího kancelářského prostoru patří kromě pracovních míst také soft sezení. Slouží většinou pro jednání, neformální setkání či týmovou spolupráci. My v DELSO spolupracuje s několika českými i zahraničními výrobci kvalitního soft sezení. Na základě vašich požadavků vám připravíme nabídku těch správných produktů pro vaše prostory. 

Sedačky

Sedačka je prvkem, který přidá do kancelářského prostoru vizuální atraktivitu a komfort. Nejčastěji bývá umístěna do odpočinkových zón nebo lobby. Nabízíme různé barvy, tvary i materiály, klasické i designově výjimečné.

Křesla

Křesla té nejvyšší kvality, vhodná do veřejných prostor, domácích interiérů i kanceláří. Vybíráme pro vás křesla vhodná k odpočinku a relaxaci. V naší nabídce nalezete také křesla houpací nebo závěsná.

Modulární sezení

Modulární sezení je designový koncept, který umožňuje flexibilitu a přizpůsobení sezení podle konkrétních potřeb a prostoru. Tento typ nábytku je složen z jednotlivých modulů, které lze kombinovat a přeskupovat, aby vytvořily různé uspořádání sedacího nábytku. Tento typ nábytku je oblíbený v moderních interiérech a komerčních prostorách.

Akustické sezení

Akustické sezení se v interiérovém designu stalo důležitým prvkem v reakci na potřebu zlepšit akustiku v různých typech prostorů. Toto sezení je navrženo s ohledem na absorpci zvuku a izolaci, což přispívá k lepšímu akustickému komfortu v prostoru. 

KLIENTSKÉ

RECENZE

Košík
Start typing to see products you are looking for.
Poptávám

ROHOVÝ STŮL SHAPER NA MÍRU

Chcete

VÍCE INFORMACÍ K AKUSTICKÉ BUDCE?

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom probrali vaše požadavky a navrhnuli další postup. 

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ZBOŽÍ NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet zboží z naší nabídky. Vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ŽIDLI NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet jakýkoliv model zdravotní kancelářské židle a společně vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.