Search
Close this search box.

Akustická budka Cube Call

Soukromý hovor bez rušení okolním prostředím? Máte v kanceláři open space plný kolegů? Budka Cube Call vyřeší nedostatek soukromí.

Cena od 115.520 Kč bez DPH

Akustická budka Quadra

Akustická budka Quadra vytváří příjemné a funkční místo, kde se můžete schovat před ruchem kanceláře, v klidu si vyřídit soukromý či pracovní hovor nebo se soustředit na vaši práci.

Cena od 147.210 Kč bez DPH

Akustická budka Cube Call XL

Dlouhý video hovor bez rušení okolním prostředím? Máte v kanceláři open space plný kolegů? Budka Cube Call XL vám zaručí soukromí.

Cena od 142.305 Kč bez DPH

akusticka_budka_cube_call_chat

Akustická budka Cube Chat

Akustická budka CUBE CHAT je skvělé místo pro nerušené telefonní hovory či videokonference. Ideální jako kancelář nebo malá zasedací místnost pro 2 – 3 osoby. 

Cena od 211.015 Kč bez DPH

Akustická budka Treehouse

Akustická budka Treehouse pro 1, 2 nebo 4 osoby. Svou podobou připomíná domky na stromě, kde se rodí ty nejlepší nápady. Je stvořena pro soukromá jednání či skupinové práce, zaručuje maximální soukromí a ticho. 

Cena od 275.552 Kč bez DPH

Akustická budka Cube Meet

Nechcete být rušeni při práci či potřebujete konat menší schůzku v soukromí? Cube Meet je ideální jako kancelář nebo malá zasedací místnost pro 4 osoby.

Cena od 275.552 Kč bez DPH

Akustická budka Cube Work

Být nerušený při své práci je k nezaplacení! Potřebujete se 100% soustředit nebo dělat dlouhé online hovory? Cube Work Vám bude skvělým prostředím pro klidné pracoviště bez rušení od okolního prostředí.

Cena od 206.137 Kč bez DPH

KLIENTSKÉ

RECENZE

Košík
Start typing to see products you are looking for.
Poptávám

ROHOVÝ STŮL SHAPER NA MÍRU

Chcete

VÍCE INFORMACÍ K AKUSTICKÉ BUDCE?

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom probrali vaše požadavky a navrhnuli další postup. 

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ZBOŽÍ NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet zboží z naší nabídky. Vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ŽIDLI NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet jakýkoliv model zdravotní kancelářské židle a společně vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.