Search
Close this search box.

Služby

Služby, které nabízíme

Vyberte si z naší nabídky služeb, kde naleznete všechno související s nákupem našeho nábytku. 

ZAMĚŘENÍ NÁBYTKU V INTERIÉRU

Základem úspěšné realizace celého projektu je přesné zaměření prostor, které provedeme přímo na požadovaném místě. Naši zkušení designéři přijedou do Vašeho bytu, domu, kanceláře či jiného prostoru a osobně s Vámi vytvoří to nejvhodnější řešení designu, osvětlení, ergonomie, využití prostor a materiálu.

LIKVIDACE STARÉHO NÁBYTKU

Pokud budete potřebovat, můžeme vám zajistit také odvoz a ekologickou likvidaci starého nábytku. Stačí poptat více informací u našich pracovníků.

DOPRAVA A MONTÁŽ

Objednané zboží bude dopraveno našemi vozy, které jsou přizpůsobeny pro manipulaci a převoz nábytku všech tvarů a hmotností. Zkušení technici jsou vybaveni stěhovací technikou a tak se při využití naší dopravy vyhnete škodám na Vašem nábytku, vozu a ušetříte si námahu s nakládáním a vynesením přímo na místo určení.

Využijte služeb našich zkušených techniků, kteří profesionálně nainstalují Vámi objednané zboží, odvezou a následně ekologicky zlikvidují všechny obaly. Odborná montáž ušetří Váš čas i peníze a na Vás tak už jen zbyde si zboží bezstarostně užít!

NÁVRHY INTERIÉRŮ

Naši interieroví designéři jsou připraveni na základě Vašich požadavků, zvyklostí a potřeb vytvořit vizualizaci Vašeho nového interiéru bytu, domu, kanceláře či jiných prostor, tak, aby byl prakticky využit, vše bylo při ruce a zároveň harmonicky sladěno do ideálních tvarů a barev.

Naše návrhy jsou vytvářeny v moderních programech s realistickými 3D vizualizacemi, a tak bude každý detail Vašeho nového interiéru ještě před realizací vyřešen jak prakticky tak i cenově. Nebojte se obrátit na naše zkušené designéry, kteří Vám poradí a dodají Vašemu interiéru směr a duši!

VYZKOUŠEJTE SI ZBOŽÍ NA PRODEJNĚ

Vybíráte si mezi několika modely a nevíte, který zvolit? Neváhejte nás kontaktovat, domluvíme společně termín, kdy navštívíte naši prodejnu a vše si můžete na vlastní kůži vyzkoušet. Navíc vám bude k dispozici náš specialista, který poradí se správným výběrem.

Poptejte naše služby

Máte-li zájem o více informací, neváhejte a rovnou poptejte naše nebo se informujte na další podrobnosti přímo u našich specialistů...
30 Let zkušeností
VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY

VYBRANÉ KATEGORIE

Dětský rostoucí nábytek (135)

Elektrické výškově nastavitelné stoly (213)

Zdravotní kancelářské židle (5)

Kancelářský nábytek (842)

VYBRALI JSTE SI Z NAŠICH SLUŽEB?

KONTAKTUJTE NÁS

image 2021 02 01T183238.076 - Delso - dětský, kancelářský a bytový nábytek
KLIENTSKÉ

RECENZE

Košík
Start typing to see products you are looking for.
Poptávám

ROHOVÝ STŮL SHAPER NA MÍRU

Chcete

VÍCE INFORMACÍ K AKUSTICKÉ BUDCE?

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom probrali vaše požadavky a navrhnuli další postup. 

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ŽIDLI NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet jakýkoliv model zdravotní kancelářské židle a společně vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.