Partneři

Carelli – Sedací soupravy

Kvalitní kožené a látkové sedací soupravy, které vytvoří Váš domov stylovým a útulným. Prvotřídní materiály, jedinečný design a luxusní provedení Vás okouzlí. Více na www.carelli.cz

Fitgee

I přes to, že budete mít kancelář vybavenou tím nejlepším ergonomickým nábytkem, tak vaše tělo bude potřebovat pohyb! Proto spolupracujeme s odborníky z www.fitgee.cz, kteří Vám rádi pomohou od bolesti z příliš dlouhého sezení. Specializují se na pohybové aktivity v průběhu pracovního dne a naučí Vás třeba užitečné protahovačky či správný sed na židli. www.fitgee.cz 

Košík
Start typing to see products you are looking for.
Chcete

VÍCE INFORMACÍ K AKUSTICKÉ BUDCE?

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom probrali vaše požadavky a navrhnuli další postup. 

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ZBOŽÍ NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet zboží z naší nabídky. Vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ŽIDLI NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet jakýkoliv model zdravotní kancelářské židle a společně vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.