O nás

Kdo jsme?

Přečtěte si o naší firmě

DELSO INTERIÉRY s.r.o. je od svého vzniku ryze česká společnost. Byla založena v roce 1992 jako obchodní společnost se zaměřením na poskytování profesionálních služeb v oblasti návrhů a realizací reprezentačních a kancelářských interiérů.

Současným hlavním zaměřením firmy DELSO INTERIÉRY s.r.o. je specializace na ergonomické produkty pro děti a dospělé.

Proč? Protože zdravá záda jsou jen jedna!

Dětský rostoucí nábytek MOLL, kancelářský nábytek HOBIS, elektrické výškově nastavitelné stoly, italský designový nábytek a doplňky REXITE, kancelářský nábytek HOBIS, konferenční a kancelářské židle DELSO, Office pro, Alba a Antares, kuchyně na míru, sedací soupravy, křesla, jídelní židle a a stoly. Také u nás najdete spoustu dalších nábytkových součástí do domů i do kanceláře od jiných značek.

Pro naše zákazníky je samozřejmostí doprava, montáž a vybavení nejrůznějšími doplňky.

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nechcete zabývat detailním rozhodováním, rádi Vám vyjdeme vstříc a na základě našich odborných zkušeností navrhneme nejvhodnější řešení Vašeho interiéru. Zároveň Vám nabízíme možnost zpracování návrhu v počítačové podobě v programu TurboCAD, TurboFLOORPLAN, Google SketchUp nebo Arcon.

Kdo pro nás pracuje?

Tým naší společnosti

Martin Snobl - Delso - dětský, kancelářský a bytový nábytek

Martin Šnobl

Michal Snobl - Delso - dětský, kancelářský a bytový nábytek

Michal Šnobl

Kde se o nás povídalo?

DELSO v médiích

Košík
Start typing to see products you are looking for.
Chcete

VÍCE INFORMACÍ K AKUSTICKÉ BUDCE?

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom probrali vaše požadavky a navrhnuli další postup. 

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ZBOŽÍ NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet zboží z naší nabídky. Vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ŽIDLI NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet jakýkoliv model zdravotní kancelářské židle a společně vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.