Sleva až 20% na vybrané výškově nastavitelné stoly a podnože. POUZE NYNÍ.

Ve dnech 10. – 13. dubna je naše prodejna uzavřena z důvodu účasti na veletrhu FOR INTERIOR. Pro naše zákazníky vstupenka zdarma.

Search
Close this search box.

Zdravotní židle Therapia BODY+

Unikátní zdravotní kancelářská židle Therapia BODY+ je první židle, která získala nejvyšší možné oficiální potvrzení pro zdravotní ergonomické židle. Proto je vhodná pro každodenní dlouhotrvající zdravé sezení. 

Díky propracovaným certifikovaným biozónám bude Vaše tělo ve správné poloze i po dlouhých hodinách sezení a předejdete bolestem zad a krční páteře. Pořiďte si svého osobního terapeuta přímo do kanceláře!

Zdravotní kancelářská židle Therapia ENERGY+

Nová zdravotní židle Therapia Energy+ nabízí nadčasový design snoubený s funkcí a precizní ruční výrobou. Energy+ vychází z patentovaného systému zdravotních biozón, které šetrně a spolehlivě udrží tělo v optimální a maximálně komfortní pozici a účinně brání nezdravému sedu.

Objednejte si vlajkovou loď mezi zdravotními židlemi!

Zdravotní kancelářská židle Therapia SENSE

Therapia SENSE je nová generace zdravotních židlí Therapia, která je vyvinuta za účelem univerzálnějšího řešení velikosti židle vůči velikosti postavy v kombinaci s dodržením důrazu na maximální ergonomii.

Zdravotní židle Therapia Energy+ Gamer

Herní zdravotní židle pro opravdové profesionály, kteří chtějí dosáhnout maximálních výsledků. Jako každý hráč musíte vždy myslet na svoji nejlepší fyzickou a psychickou kondici a právě k tomu Vám jedinečná židle E+ Gamer pomůže.

Její unikátní tvarování bude držet tělo ve správné pozici a vy se tak budete cítit mnohem lépe i po dlouhých hodinách hraní. Zapomeňte na dosavadní “ergonomické herní židle“ a poznejte opravdové zdravého sezení.

Zdravotní kancelářská židle Therapia STANDI

Standi reprezentuje unikátní moderní židli skandinávského typu pro aktivní způsob sezení a časté vstávání. Skvělé řešení zvýšeného sezení k výškově stavitelným stolům. Univerzální použití v kanceláři, home office, průmyslu, ordinaci, laboratoři.

KLIENTSKÉ

RECENZE

Košík
Start typing to see products you are looking for.
PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ŽIDLI NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet jakýkoliv model zdravotní kancelářské židle a společně vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.

Poptávám

ROHOVÝ STŮL SHAPER NA MÍRU

Chcete

VÍCE INFORMACÍ K AKUSTICKÉ BUDCE?

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom probrali vaše požadavky a navrhnuli další postup. 

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ZBOŽÍ NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet zboží z naší nabídky. Vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.