Search
Close this search box.

Studentský batoh pro školáky a studenty od 11 do 16 let. Díky možnému nastavení zádového systému lze uzpůsobit na velikosti od 140 – 180 cm. Obsahuje hrudní a pánevní popruh pro přenos váhy do oblasti pánve. Batoh má 2 velké kapsy, přední organizér a boční přezky ke stažení nákladu a jeho přiblížení k zádům. K batohu lze dokoupit zajímavé doplňky.

Zobrazit počet 36

Studentský batoh Satch – Happy Confetti

Rostoucí školní batoh pro 2. stupeň Nastavitelná výška od 140 – 180cm Komfortní bederní popruh pro přenos váhy Dvoukomorový batoh s organizerem v před...
2.884  bez DPH
3.490  vč DPH

ERGOBAG Satch box fialový

Pořadač 3 komorový – fialový ve formátu A4 ...
455  bez DPH
550  vč DPH

ERGOBAG Satch pouzdro Phantom

Penál Satch Phantom je vyroben z materiálu ze 100% recyklovaných PET lahví, takže jeho výroba je šetrná k životnímu prostředí. ...
455  bez DPH
550  vč DPH
KLIENTSKÉ

RECENZE

Košík
Start typing to see products you are looking for.
Poptávám

ROHOVÝ STŮL SHAPER NA MÍRU

Chcete

VÍCE INFORMACÍ K AKUSTICKÉ BUDCE?

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom probrali vaše požadavky a navrhnuli další postup. 

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ZBOŽÍ NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet zboží z naší nabídky. Vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ŽIDLI NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet jakýkoliv model zdravotní kancelářské židle a společně vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.