Search
Close this search box.

Použití mechových obrazů v interiéru je čím dál tím populárnější. My jsme na podobném principu vytvořili mechový paraván.

Tyto paravány jsou vyrobeny ze 100% přírodního mechu, který prošel unikátním procesem stabilizace díky němuž je absolutně bezúdržbový. Zároveň si zachovává svoji přirozenou vůni lesa. Na výrobu používáme kopečkový mech v kombinaci s mechem plochým. Každý paraván je ručně vyroben na zakázku, proto je každý jedinečným kusem.

Zobrazit počet 36

Mechový paraván

Mechový paraván je esteticky příjemný způsob, jak přidat zeleň do kanceláře či interiéru domácí pracovny. Dekorativní umělecké dílo vytvořené z přírod...
32.991  bez DPH
39.919  vč DPH
KLIENTSKÉ

RECENZE

Košík
Start typing to see products you are looking for.
Poptávám

ROHOVÝ STŮL SHAPER NA MÍRU

Chcete

VÍCE INFORMACÍ K AKUSTICKÉ BUDCE?

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom probrali vaše požadavky a navrhnuli další postup. 

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ZBOŽÍ NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet zboží z naší nabídky. Vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ŽIDLI NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet jakýkoliv model zdravotní kancelářské židle a společně vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.