Kdo jsme:

Delso s.r.o. je od svého vzniku ryze česká společnost. Byla založena v roce 1992 jako obchodní společnost se zaměřením na poskytování profesionálních služeb v oblasti návrhů a realizací reprezentačních a kancelářských interiérů.

 

Co u nás najdete a získáte:

Dětský rostoucí nábytek MOLL, Designové doplňky REXITE, Kancelářský nábytek HOBIS, SAMAS a ORA, Konferneční a kancelářské židle Alba a Rovo, Kuchyně na míru, Sedací soupravy, křesla, jídelní židle a a stoly. Také u nás najdete spoustu dalších nábytkových součástí do domů i do kanceláře od jiných značek.

Pro naše zákazníky je samozřejmostí doprava, montáž a vybavení nejrůznějšími doplňky, jako jsou židle, koberce, žaluzie, květiny a osvětlení od českých i zahraničních firem.

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nechcete zabývat detailním rozhodováním, rádi Vám vyjdeme vstříc a na základě našich odborných zkušeností navrhneme nejvhodnější řešení Vašeho interiéru. Zároveň Vám nabízíme možnost zpracování návrhu v počítačové podobě v programu TurboCAD, TurboFLOORPLAN, Google SketchUp nebo Arcon.

 

Copyright:

Veškeré materiály jako jsou publikační a informační texty, nebo popisky a obrázky produktů na našich webových stránkách je zakázáno šířit bez předchozího svolení společnosti DELSO s.r.o. .