Výškově nastavitelné stoly

Rohový výškově nastavitelný stůl

B Oak White scaled - Delso - dětský, kancelářský a bytový nábytek

Rádi bychom Vám představili novinku s naší dílny Delso. Jedná se o rohový polohovací stůl, kterému jsme dali jméno SHAPER. Tento stůl nabízíme, stejně jako Delso rovné výškově nastavitelné stoly, v několika barevných variantách a to konkrétně: 3 barvy podnoží a 8 barev desek. 

Desky pro SHAPER nabízíme nyní ve 3 rozměrech: 140×140 cm, 130×160 cm – pravý a levý. Materiály používáme od předních evropských výrobců Egger a Kronospan. Zároveň Vám nabízíme možnost vyrobit desku i v jiném dekoru, od těchto výrobců, než kterou máme ve variantách zde na eshopu. Například, pokud máte již v kanceláři vestavěný nábytek v jiném dekoru od těchto výrobců, stůl vám vyrobíme v totožné barvě. 

B White White - Delso - dětský, kancelářský a bytový nábytek

Rohový výškově nastavitelný stůl SHAPER vám zaručí komfortní práci ve stoje i v sedě. Díky paměťovému ovladači nastavíte vaši ideální polohu pro sezení i stání pouze jednou a pak už si to bude váš stůl pamatovat. Dokonce si můžete i nastavit, aby vás stůl upozorňoval na změnu polohy po určitém časovém intervale.

Výškově nastavitelné stoly Delso jsou velice dobře hodnoceny pro svoji tichost. Podnož se třemi elektromotory dosahuje hlučnosti max. 50 dB, což oceňují zejména lidé používající tento stůl v kancelářích typu open space.