Sleva až 20% na vybrané typy polohovacích stolů a podnoží.  POUZE DO 3.3.2024.

Search
Close this search box.

Rostoucí nábytek Moll

Dětské rostoucí stoly a židle Moll

Německá značka Moll je absolutní světovou špičkou ve výrobě rostoucího nábytku, disponuje maximální funkčností, propracovanou ergonomií a bezkonkurenční kvalitou. Rostoucí stoly a židle jsou nastavitelné pro děti od 4 let až po dospělého dvoumetrového člověka, což zajistí správné sezení již od útlého věku a zároveň ušetří rodičům čas, peníze a starosti. Moll získal ta nejvyšší hodnocení v oblasti ergonomie a designu. Je držitelem nejuznávanějšího světového designérského ocenění RED DOT a vítězem v testu rostoucích židlích časopisu ÖKO-TEST. DELSO je výhradním dodavatelem Moll produktů na český trh. 

Děti rostou, stoly a židle Moll rostou také

V dnešní době je běžné, že děti sedí u stolu až devět hodin denně, a to je důvod, proč by jejich pracovní stůl a židle měly padnout jako ulité na jejich postavu. Německý výrobce Moll nabízí funkční ergonomické řešení pro děti od předškolního věku až po dospělého dvoumetrového člověka. Vám tak ušetří čas, pro děti je zdravotně prospěšný a zároveň hravý a stylový.

Výšková nastavitelnost

Stoly a židle Moll lze díky výškově nastavitelným mechanismům nastavit od předškolního věku (zhruba 110 cm výšky postavy) až po dospělého dvoumetrového člověka. Při nastavení výšky nábytku začínáme vždy židlí a až poté stolem. Pro dosažení ergonomického sezení je velice důležité mít nastavitelné oba kusy nábytku. Židle by měla být ideálně tak vysoko, aby měl uživatel chodidla na zemi, v koleni pravý/lehce pootevřený pravý úhel a hloubku sezení vysunutou tak, aby záda byla pořádně opřena. Následně nastavíme výšku stolu, který by měl být ideálně tak vysoko, aby nadlehčoval váhu paží, čímž předcházíme hrbení zad a krční páteře.

Naklopitelná pracovní plocha stolu

U všech stolů značky Moll lze úhlově naklopit pracovní plochu,  což zajistí sezení dětí v uvolněné poloze. Naklápění pracovní plochy bylo vyvinuto s ortopedy a očními specialisty tak, aby předcházelo bolestem zad, hlavy, krční páteře a nenamáhalo zrak. Patentovaný systém umožňuje plynulé nastavení od 0° až po 25° a je doplněno bezpečnostními prvky zabraňující přimáčknutí prstů či jejich úrazu. Více informací o náklápění pracovní plochy a mechanismech značky Moll.

I barvy se přizpůsobí věku nebo interiéru

Vzhledem k tomu, že malé děti mají rády pestré věci a dospívajícím se líbí spíš jednoduchá barevnost, byly vyvinuty výměnné barevné sady, které jsou součástí balení stolu. Od samého počátku tak děti mají na výběr z několika módních barev. U stolu Champion lze také vyměnit bočnice stolu.

Rozšíření a doplňky

Nestačí vám základní hloubka a šířka stolu? Nevadí! Stoly Moll se dají rozšiřovat, do hloubky i na šířku, praktickými přístavbami, které zvětší stůl vzhledem k rostoucím nárokům na odkládací prostor v průběhu let. Výběr je široký: od poliček na monitory přes magnetické tabule až po boční přístavbu, která může stůl rozšířit téměř o 80 centimetrů. Dalšími volitelnými komponenty jsou pojízdné kontejnery sloužící nejen jako úložný prostor, ale také jako příležitostné sedátko.

Bez světla to nejde

Moll myslí i na kvalitní osvětlení, které je nabízeno ve variantě zářivkové i LED. Nedostatečné osvětlení pracovní plochy při psaní úkolů či jiných aktivit způsobuje rychlou únavu očí, snižování míry soustředění, bolesti hlavy, a proto je dobré mít kvalitní osvětlení. Ideální světlo je to, které je pohyblivé a přizpůsobí se vaší činnosti. Světla Moll, která jsou přímo konstruována pro rostoucí stoly, vám tyto vlastnosti nabízejí.

KLIENTSKÉ

RECENZE

Košík
Start typing to see products you are looking for.

SLEVA až 20%

na vybrané typy polohovacích stolů a podnoží

Polohovací stůl Workstation
Poptávám

ROHOVÝ STŮL SHAPER NA MÍRU

Chcete

VÍCE INFORMACÍ K AKUSTICKÉ BUDCE?

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom probrali vaše požadavky a navrhnuli další postup. 

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ŽIDLI NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet jakýkoliv model zdravotní kancelářské židle a společně vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.