VÝPRODEJ – poslední kusy, vystavené vzroky za snížené ceny.

Během Mistrovství světa v hokeji konaného v O2 aréně není chod naší provozovny omezen – VÍCE ZDE.

Search
Close this search box.

Výškově nastavitelné stoly

Výškově nastavitelné stoly

DELSO je jedním z největších specialistů na elektrické výškově nastavitelné stoly v ČR. Nabízíme různé varianty polohovacích stolů – rovnérohovémaléjednací, výškově nastavitelné stoly pro dva a luxusní výškově nastavitelné stoly.

Nejprodávanější polohovací stoly

Proč nakoupit výškově nastavitelný stůl u nás v DELSO?

Jaké výhody přináší práce ve stoje?

V dnešní době trpí 8 z 10 lidí bolestí zad a krční páteře, jejíž příčinou většinou bývá práce v sedě a nedostatek pohybu. Výškově stavitelné stoly však zajistí dokonalou ergonomii, umožní práci ve stoje a vy se tak budete cítit mnohem lépe! Ulehčíte páteři a předejdete tak bolestem zad nebo pomůžete s jejich rekonvalescencí. Lépe se Vám prokrví celé tělo a budete tak při práci aktivnější. Posílíte svaly a zlepšujete držení těla. Spalujete kalorie. Účinná prevence proti hemeroidům.

Polohovací stoly umožňují nastavit správnou výšku stolu při sezení

Každé tělo je jiné, proto je důležité mu nábytek přizpůsobit, nikoliv naopak. Nejdůležitější je nadlehčení horních končetin a vynesení jejich váhy do stolu. Ideální výška stolu by měla být ve výši pokrčených loktů. Věděli jste, že váha paže dospělého člověka je zhruba 7kg?  Tzn. v případě nevhodné výšky stolu držíte 14kg svými šíjovými svaly z čehož vzniká hrbení zad, bolesti za krkem a hlavy.

Jak správně nastavit polohovací stůl pro práci v sedě?

Pro nastavení pracoviště v sedě musíme nejdříve seřídit výšku židle, pak přizpůsobit výšku stolu tak, aby nám ruce plynule přecházeli z područky kancelářské židle na pracovní stůl.

80-ti procentům populace nevyhovuje standardní výška kancelářského stolu (tj.75 cm) pro práci v sedě. Pro nižší typy postav je tato výška moc vysoká, pro vyšší postavy zase nízká, nehledě na to, že někdo má proporčně delší nohy, jiný zase trup, nelze tedy ani tabulkově říct, jaká výška stolu je pro jakou výšku postavy vhodná. Pro zdravé sezení jsou ideální elektrické výškově nastavitelné stoly, kde se dá výška stolu nastavit na milimetr přesně.

Výškově nastavitelné podnoží

Rozhýbejte svůj starý stůl! Naše výškově nastavitelné stolové konstrukce je možné namontovat na desku vašeho stávajícího stolu. Ušetříte tak peníze a budete šetrní k životnímu prostředí.

Elektrická výškově nastavitelná podnož DEF 532

Elektrická podnož s rozsahem posuvu 61 – 126 cm ‣ pro stoly se šíří desky 107 – 180cm a hloubkou 60 – 90cm ‣ paměťový ovladač 4 polo...
9.989  bez DPH 7.959  bez DPH
12.087  vč DPH 9.630  vč DPH

Elektrická výškově nastavitelná podnož DEF 365

Elektrická podnož s rozsahem posuvu 60 – 125,5 cm ‣ pro stoly se šíří desky 110 – 180cm a hloubkou 60 – 90cm ‣ paměťový ovladač 4 po...
6.900  bez DPH
8.349  vč DPH

Elektrická výškově nastavitelná podnož DEF 114

Elektrická podnož s rozsahem posuvu 71,5 – 121,5 cm ‣ pro stoly se šíří desky 85 – 140cm(popř. 160cm s větším přesahem desky) a hloubkou 6...
5.900  bez DPH
7.139  vč DPH

Co byste měli vědět / nejčastější dotazy

KLIENTSKÉ

RECENZE

Košík
Start typing to see products you are looking for.
Poptávám

ROHOVÝ STŮL SHAPER NA MÍRU

Chcete

VÍCE INFORMACÍ K AKUSTICKÉ BUDCE?

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom probrali vaše požadavky a navrhnuli další postup. 

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ŽIDLI NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet jakýkoliv model zdravotní kancelářské židle a společně vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.