Search
Close this search box.

Volně stojící akustické prvky

Volně stojící akustické prvky

Volně stojící akustický paraván nabízí neomezené možnosti, jak rozdělit vaši kancelář vizuálními a akustickými bariérami. Můžete si vybrat volně stojící zástěny s podpěrnými nohami nebo mobilní zástěny na kolečkách. Díky snadné mobilitě a jednoduché montáži zahrnující kovové spoje vám tyto akustické zástěny umožňují snadno rozdělit kancelářský prostor na požadované oblasti nebo izolovat hlučné kancelářské vybavení. Tyto panely mohou také sloužit jako děliče pracovního prostoru. Nabízíme akustické zástěny v širokém výběru velikostí. Některé akustické paravány si můžete objednat přímo přes náš e-shop, pro jiné Vám vytvoříme kalkulaci na míru.

Multifunkční akustické paravány

Umělecké akustické paravány

Máte zájem o nabídku akustických prvků?

Zašlete nám poptávku

KLIENTSKÉ

RECENZE

Košík
Start typing to see products you are looking for.
Poptávám

ROHOVÝ STŮL SHAPER NA MÍRU

Chcete

VÍCE INFORMACÍ K AKUSTICKÉ BUDCE?

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom probrali vaše požadavky a navrhnuli další postup. 

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ŽIDLI NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet jakýkoliv model zdravotní kancelářské židle a společně vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.