Sleva až 20% na vybrané typy polohovacích stolů a podnoží.  POUZE DO 3.3.2024.

Search
Close this search box.

Nástěnné akustické prvky

Nástěnné akustické prvky

KOLEKCE SOFT

SOFT je kolekce dekorativních, zvukotěsných stěnových panelů dostupných v širokém výběru barev, tvarů a tlouštěk. Krásně a stylově odhluční místnost. S Fluffo SOFT si můžete užít útulný, tichý a hlavně krásný interiér.

Tajemství vynikajících zvukově izolačních vlastností panelů Soft spočívá ve struktuře otevřených buněk husté polyuretanové pěny, ze které jsou vyrobeny.

Indikátor zvukové pohltivosti αw = 0,80 podle normy PN-EN ISO 11654: 1997

3D panely

Ploché panely ve 4 tloušťkách

Ploché panely se zkosenou hranou

Ukázky realizací akustických prvků SOFT

KOLEKCE IZO

Fluffo IZO ozdobí interiér a zároveň izoluje místnost od venkovních zdrojů zvuku. Panely postavené z vrstev speciálně vybraných materiálů pohlcují zvuk a tvoří zvukovou bariéru, která funguje oběma způsoby: nepropouštějí zvuk do místnosti ani ven. Jsou ideálním řešením, když máte za tenkou stěnou hlasitého souseda, nebo dělicí stěna přenáší zvuk mezi dvěma kancelářemi, nebo chcete pořádat soukromé konference, nebo chcete, aby vaše tajemství zůstala mezi vašimi čtyřmi stěnami.

Indikátor zvukové pohltivosti αw = 0,80 podle normy PN-EN ISO 11654:1997

Zvuková izolace Rw (C;Ctr) = 27 (0;-2) dB podle ISO 140-3*

Indikátor zvukové pohltivosti αw = 0,80 podle normy PN-EN ISO 11654: 1997

KOLEKCE FIRE-RESIST

Stěnové panely Fire-Resist jsou určeny pro veřejné prostory, kde dokončovací materiály musí splňovat normy požární ochrany (PN-EN 13501 + A1:2010). Akustické stěnové panely zpomalující hoření jsou dostupné v mnoha tvarech, barvách a dvou tloušťkách, což umožňuje vytváření jedinečných 3D kompozic. Budou perfektně fungovat v kancelářích, konferenčních místnostech a vytvoří bezpečný a funkční pracovní prostor.

Indikátor zvukové pohltivosti αw = 0,55 podle PN-EN ISO 11654: 1997

Klasifikace reakce na oheň podle PN-EN 13501-1 + A1: 2010 konstrukční norma: D-s1, d0

KOLEKCE ART

Kolekce ART je malé umělecké dílo. Je to první samostatný velkoformátový panel v našem portfoliu, dostupný v široké škále barev a tvarů.

Celá kolekce bude dobře fungovat všude tam, kde stěny potřebují silný akcent a akustika interiéru ponechává mnoho přání. Pro tyto velkoformátové akustické panely jsou ideální kanceláře, konferenční místnosti, vstupní prostory, velké open space kanceláře nebo dlouhé chodby.

Koeficient zvukové pohltivosti αw = 0,95 podle normy PN-EN ISO 11654: 1999, třída zvukové pohltivosti: A

Máte zájem o nabídku akustických prvků?

Zašlete nám poptávku

KLIENTSKÉ

RECENZE

Košík
Start typing to see products you are looking for.

SLEVA až 20%

na vybrané typy polohovacích stolů a podnoží

Polohovací stůl Workstation
Poptávám

ROHOVÝ STŮL SHAPER NA MÍRU

Chcete

VÍCE INFORMACÍ K AKUSTICKÉ BUDCE?

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom probrali vaše požadavky a navrhnuli další postup. 

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ŽIDLI NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet jakýkoliv model zdravotní kancelářské židle a společně vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.