Zakázková výroba

Požadujete nábytek zcela na míru?

Nabízíme také zakázkovou výrobu

Kancelářský nábytek

Český kancelářský nábytek Hobis je skvělé řešení v poměru cena a vysoká kvalita. Absolutně vyniká svojí bezkonkurenční rychlostí dodání nad všemi ostatními výrobci kancelářského nábytku.

Pracovní, jednací a kancelářské stoly ve čtyřech typových řadách, zásuvkové kontejnery, dvě typové řady kancelářských skříní, recepce, kancelářské kuchyňky a široká paleta doplňků, to je nabídka výrobce Hobis.

Pro výrobu kancelářského nábytku jsou používány materiály od renomovaných evropských výrobců, špičkové CNC stroje zajišťující nejlepší kvalitu zpracování a vysoká kvalifikace pracovníků – na těchto základech vzniká kancelářský nábytek s pětiletou zárukou, bezkonkurenčně krátkou dodací lhůtou, s hygienickými certifikáty, certifikáty pevnosti a v neposlední řadě s certifikátem Ekologicky šetrný výrobek. 

Kuchyně

Kuchyně DELSO na míru Vašemu domovu!

Naši interieroví designéři jsou připraveni na základě Vašich požadavků, zvyklostí a potřeb vytvořit vizualizaci Vaší nové kuchyně tak, aby bylo vše bylo při ruce a zároveň harmonicky sladěno do ideálních tvarů a barev. Naše návrhy jsou vytvářeny v moderních programech s realistickými 3D vizualizacemi, a tak bude každý detail Vaší nové kuchyně ještě před realizací vyřešen jak prakticky tak i cenově. Nebojte se obrátit na naše zkušené designéry, kteří Vám poradí a dodají Vaší kuchyni směr a duši!

Kuchyně jsou vyráběny převážně v Česku a z těch nejkvalitnějších materiálů, které zaručí dlouhou životnost vašeho místa pro každodenní vaření. Přijďte se přesvědčit na náš showroom v Praze 9 a sjednejte si konzultaci s našimi odborníky!

Dětský nábytek

Německá značka Moll je absolutní světovou špičkou ve výrobě rostoucího nábytku, disponuje maximální funkčností, propracovanou ergonomií a bezkonkurenční kvalitou.

Rostoucí stoly a židle jsou nastavitelné pro děti od 4 let až po dospělého dvoumetrového člověka, což zajistí správné sezení již od útlého věku a zároveň ušetří rodičům čas, peníze a starosti.

Dětský rostoucí nábytek Mayer je výškově nastavitelný pro děti od předškolního věku až po středoškolský a přizpůsobí se tak aktuálnímu vzrůstu dítěte. V sortimentu výrobce Mayer naleznete mnoho typů stolů a židlí,  hravých barevných kombinací, příslušenství a úložného prostoru. 

Vybrali jste si z naší nabídky?

Napište nám poptávku

Košík
Start typing to see products you are looking for.
Chcete

VÍCE INFORMACÍ K AKUSTICKÉ BUDCE?

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom probrali vaše požadavky a navrhnuli další postup. 

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ZBOŽÍ NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet zboží z naší nabídky. Vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ŽIDLI NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet jakýkoliv model zdravotní kancelářské židle a společně vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.