Luxusní elektrické stoly Moll, unikátní výškově nastavitelné stoly, které vás okouzlí svým designem a kvalitou. Prvotřídní zpracování a luxusní design zdokonalí každou pracovnu.

Výškové rozmezí pracovní plochy stolu je od 56 cm do 128 cm a mění se pomocí integrovaného elektromotoru uvnitř stolu. Díky tomuto mechanismu je stůl vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti. Delso je výhradním dodavatelem těchto unikátních stolů Moll T7 na český trh, stoly disponují nejnovějšími vylepšeními jako je integrovaný zásuvkový panel, výškový adaptér nebo skrytá bezdrátová nabíječka.

Zobrazit počet 8 16
Košík
Start typing to see products you are looking for.
Chcete

VÍCE INFORMACÍ K AKUSTICKÉ BUDCE?

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom probrali vaše požadavky a navrhnuli další postup. 

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ZBOŽÍ NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet zboží z naší nabídky. Vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.

PŘIJĎTE SI

VYZKOUŠET ŽIDLI NA PRODEJNĚ

Vyplňte níže nezávazný formulář a my se vám co nejdříve ozveme, abychom domluvili termín vaší návštěvy, při které se můžete vyzkoušet jakýkoliv model zdravotní kancelářské židle a společně vybereme ten nejvhodnější model a konfiguraci.