OMNIA PDH SL

Nový produkt

Moderní kancelářská židle SYN Omnia PDH SL se síťovaným opěrákem a ergonomicky tvarovaným čalouněným sedákem české výroby. 

Více informací

Skladem u dodavatele

7 667,77 Kč s DPH
6 337,00 Kč bez DPH

 • Kancelářská židle SYN Omnia PDH SL je moderní kancelářskou židlí splňující požadavky pohodlného sezení s ergonomickými prvky pro dlouhodobé sezení za PC. Tato židle rovněž vyniká nadčasovým designem a propracovanou konstrukcí.

  Opěrák této židle je proveden v černé samonosné síťovině. Součástí opěráku je výškově nastavitelná bederní opěrka napomáhající správnému držení zad. Samotný opěrák lze výškově nastavit a mechanicky uzamknout.

  Čalouněný prošívaný sedák je anatomicky tvarován. Sedák je vyroben ze studené pěny (vstřikované do formy – molded foam).

  Kancelářská židle Omnia má synchronní mechanismus s pětinásobnou aretací a s možností plynulé proměny úhlu sedáku a opěráku. Tento mechanismus rovněž eliminuje postižení vyvolané opakovanými pohyby malého rozsahu při práci s PC – RSI (Repetition Strain Injury). Zároveň předchází trvalému statickému napětí svalů častou změnou polohy těla pomocí aktivního sezení. Samozřejmostí je nastavení tuhosti mechanismu dle tělesné váhy sedícího. Židle Omnia SL disponuje mechanismem s posuvem sedáku (mechanika SL)

 • Šířka 66 cm
  Výška sedu 46-56 cm
  Záruka 5 let
  Hmotnost 16kg

3 ostatní produkty ve stejné kategorii: