Elektrická výškově nastavitelná podnož DEF 223

Nový produkt

Elektrická výškově nastavitelná podnož s rozsahem posuvu 58,5 až 123,5 cm. Podnož lze použít pro stoly se šíří desky od 110 do 200cm a pro hloubku 60 až 80cm. Součástí podnože je paměťový ovladač s funkcí ACTIVE. 

Více informací

Akční cena v předprodeji, dostupné od 14.12.

9 559,00 Kč s DPH
7 900,00 Kč bez DPH

-1 210,00 Kč

10 769,00 Kč s DPH

 • Už Vás nebaví práce v sedě? Díky výškově nastavitelné podnoži DEF 223 můžete u práce také stát. A nejen to! Věděli jste, že standardní výška pracovního stolu (tj. 75cm) nevyhovuje 90% populace? Díky podnoži lze upravit výšku stolu také pro práci v sedě, čímž předcházíte hrbení zad a krční páteře.

  Elektrické podnoží DEF 223 stačí pouze namontovat na stávající desku vašeho pracovního stolu, nebo si samozřejmě můžete podnoží pořídit v kompletu s deskou. 

  Nastavení výšky

  Výškově nastavitelnou podnož DEF 223 lze nastavit v rozmezí 58 až 123,5 cm a to díky dvěma integrovaným elektromotorům v každé noze. Elektromotory zvládnou posuv při zátěži až 100kg. 

  Podnože značky DELSO se vyznačují velice tichým chodem elektromotoru se zárukou 4 roky! 

  Pro jaký rozměr pracovní desky je podnož vhodná?

  Podnož je možné na šířku "roztáhnout" pro desky o šířce 110 - 200cm. Hloubka desky je pak vhodná od 60 do 80cm. 

  Paměťový ovladač

  Ovládání stolu je velice jednoduché a rychlé. Pro změnu výšky stolu stačí stisknout tlačítko šipky nahoru/dolů a stůl se uvede do pohybu. Velikou výhodou je paměť ovladače, která dokáže uložit až 3 oblíbené uživatelské polohy.

  Ovladač je vybaven displejem s ukazatelem výšky a automaticky počítá s tloušťkou desky 2,5cm - tzn. pokud je podnož např. v nejnižší možné výšce, bude ovladač ukazovat 60,5cm. Pokud použijete jinou tloušťku desky, musíte s touto "odchylkou" na displeji počítat.

  Anti-kolizní systém

  Bezpečnost je vždy na prvním místě a u pohyblivých věcí to platí dvakrát.

  Podnož je vybavena anti-kolizním systém, který při aktivním nastavování výšky hlídá odpor vlivem vnějšího prostředí. Pokud tedy stůl narazí např. do okenního parapetu, automaticky se zastaví a uvede posuv podnože do opačného chodu. 

  U anti-kolizního systému lze nastavit tři citlivosti, nebo úplně vypnout. 

  Antikolizní systém výškově nastavitelného stolu

  ACTIVE mód

  Člověk je prací občas tak zaměstnaný, že se zapomene i napít, natož aby pravidelně měnil pracovní polohu. Proto představujeme ACTIVE mód, kterým je vybavena každá podnož DEF 223! 

  Co to znamená? Po stisknutí tlačítka "A" na ovladači, aktivujete mód a nastavíte, po jak dlouhé době chcete změnit pracovní polohu (stání/sezení). Po uplynutí nastaveného času vás bude stůl upozorňovat, pomocí pípání, na vypršení časového limitu. Následně stačí změnit polohu, časovač se restartuje a odpočítávání začne od znovu. 

 • Nosnost 125 kg
  Výška 58,5 - 123,5 cm
  Záruka 4 roky
  Hmotnost 35,5 kg
  Pro hloubku desky 60 - 80 cm
  Pro šíři desky 110 - 200 cm
  Rychlost posuvu 38 mm/s

1 ostatní produkty ve stejné kategorii: