Dětský rostoucí stůl CHAMPION COMPACT

Nový produkt

Ne každý dětský pokoj disponuje rozsáhlým prostorem pro ideální pracoviště, a proto vznikl stůl Champion Compact, který zajistí ergonomické sezení pro Vaše děti i v případě nedostatečného prostoru. Jeho šířka 90cm je skvělým řešením. 

Více informací

Skladem

23 200,00 Kč s DPH
19 173,55 Kč bez DPH

 • Komfortní výšková nastavitelnost:

  Komfortní uživatelsky přátelská nastavitelnost výšky stolu pomocí lankového mechanismu (JO-JA). Z hlediska dětské bezpečnosti možnost odebrání mechanismu. Nastavitelnost výšky stolu je plynulá v rozmezí 53-82 cm, což odpovídá výšce postavy člověka od 112 cm do 200 cm.

  moll gesundes lernen hoehenverstellung m roste.JPG

  Dělená pracovní deska:

  Stůl Champion Compact je kvůli své šiři pouhých 90cm vyráběn pouze ve verzi Front Up, tzn. 3/4 pracovní desky je naklopitelných a zbývající 1/4 v zadní části zůstává jako pevná odkládací část.  

  Jednoduše naklonitelný:

  Přitahováním levého knoflíku nastavujete pracovní desku do úhlu, zatímco přitahováním pravého knoflíku úhel snižujete. Pro děti bezpečné – důkazem toho jsou TÜV testy. To znamená, že se na pracovní ploše nenalézají žádné rušivé a nebezpečné mezery pokud není pracovní deska nakloněna.

  Naklopitelná pracovní plocha šetří Vašemu dítěti páteř, zrak a zajistí sezení v uvolněné poloze bez ohledu na to, co právě dělají za činnost. Všechny tyto systémy byly vyvinuty ve spolupráci s německými ortopedy a očními specialisty.

  champion-detail4.jpg

  Barevnost je individuálně volitelná:


  Každý Champion Compact má box se 7 barevnými lištami pro nohy a plastovými kryty pro JO-JO mechanismus, které se dají kdykoliv vyměnit, takže Váš stůl můžete barevně upravovat ať už podle nálady nebo aktuálního věku.

  Pro opravdové "fajnšmekry" pak máme možnost zakoupení stolu s lakovanými barevnými nebo masivními dřevěnými bočnicemi. (viz. výběr "bočnice")

  U každého stolu Champion Compact najdete součástí:

  • kabelový kanál v zadní části stolu 
  • stojánek na knihy – skládací
  • magnetickou zarážku – pravítko
  • háček na tašku

 • Výška 53 - 82 cm
  Šířka 90 cm
  Hloubka 72 cm
  Záruka 5 let

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 ostatní produkty ve stejné kategorii: