Dětský rostoucí stůl JOKER CLASSIC Zobrazit větší

Dětský rostoucí stůl JOKER CLASSIC

Nový produkt

Joker - jednoduchý ale praktický. Stůl Joker je základním modelem u německého výrobce Moll. Disponuje všemi potřebnými ergonomickými vlastnostmi jako možnost výškového nastavení až pro dospělého člověka, úhlově naklopitelná pracovní plocha a spoustu dalších funkcí. 

Více informací

Skladem

11 300,00 Kč s DPH
9 338,84 Kč bez DPH

 • Výšková nastavitelnost:
  Joker je možné výškově nastavit v rozmezí 53 – 82 cm, což odpovídá 112 - 200 cm výšky dítěte/dospělého člověka. Výškové nastavení je pomocí mechanického posuvu Classic. Samozřejmostí u posuvu je bezpečnostní pojistka. 
   
  Naklopiltená pracovní plocha:
  Naklopení pracovní desky až o 18 ° zabraňuje hrbení zad, bolestí za krkem a kazení zraku dítěte/dospělého člověka. Obsluhu sklonu zvládne dítě samo pouhým přizvednutím. 
  Měnitelné barevné aplikace:
  Ke každému stolu získáte balení 6-ti barevných aplikací, které můžete obměňovat podle požadavků dítěte s rostoucím věkem, vkusem,  měnící se barvou interiéru nebo i klidně každý den podle nálady.
  Untitled design (4).png
  Další funkce, výbava a zpracování:
  - německá kvalita 
  - stabilní kovové nohy se zabudovanými kolečky v zadní části pro lepší manipulaci se stolem
  - plastová zarážka zamezující sjíždění knih a papírů při naklopení pracovní plochy
  - žlábek na tužky
  - stojánek na knihy
  - háček na tašku
  moll%20Kinderschreitisch%20Joker%20Lineamoll%20Kinderschreitisch%20Joker%20Stiftstoj%C3%A1nek%20na%20kn%C3%AD%C5%BEky%20h%C3%A1%C4%8Dek%20na%20ta%C5%A1ku%20st%C
  Možnost úložného prostoru v podobě zásuvky:
  Každý stůl Joker lze ihned zakoupit s praktickým šuplíkem/zásuvkou na kterou se přimontuje žlábek na tužky. Zásuvku lze dokoupit také později v podobě příslušenství. Obecně však toto příslušenství doporučujeme zakoupit rovnou, úložný prostor ocení každý školák i dospělý. Zásuvku lze objednat ZDE.
 • Záruka 5 let
  Výška 53 - 82 cm
  Šířka 117 cm
  Hloubka 68 cm

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 ostatní produkty ve stejné kategorii: