Dětský rostoucí stůl CHAMPION FRONT UP 2019

Nový produkt

Dětský rostoucí stůl Champion patří mezi nejlepší v nabídce výrobce Moll. Disponuje dělenou pracovní plochou, komfortním zvedáním pomocí JO-JO mechanismu již v základním vybavení, oceněním Red Dot za design a spousty dalšími vychytávkami, které si Vaše dítě ihned oblíbí!

Více informací

Skladem

24 200,00 Kč s DPH
20 000,00 Kč bez DPH

 • Komfortní výšková nastavitelnost:

  Komfortní uživatelsky přátelská nastavitelnost výšky stolu pomocí lankového mechanismu (JO-JA). Z hlediska dětské bezpečnosti možnost odebrání mechanismu. Nastavitelnost výšky stolu je plynulá v rozmezí 53-82 cm, což odpovídá výšce postavy člověka od 112 cm do 200 cm.

  moll gesundes lernen hoehenverstellung m roste.JPG

  Dělená pracovní deska:

  Jedna část pracovní desky může být nakloněna k malování, psaní či čtení – zatímco zbytek desky zůstává pevný a slouží jako praktická odkládací nebo pracovní část. Verze Left Up je určena pro praváky, Right Up pro leváky a Front Up je univerzáním řešením (Vámi aktuálně zvolený produkt).

  moll%20Champion%20left%20up%20Deko%202.p

  Jednoduše naklonitelný:

  Přitahováním levého knoflíku nastavujete pracovní desku do úhlu, zatímco přitahováním pravého knoflíku úhel snižujete. Pro děti bezpečné – důkazem toho jsou TÜV testy. To znamená, že se na pracovní ploše nenalézají žádné rušivé a nebezpečné mezery pokud není pracovní deska nakloněna.

  Naklopitelná pracovní plocha šetří Vašemu dítěti páteř, zrak a zajistí sezení v uvolněné poloze bez ohledu na to, co právě dělají za činnost. Všechny tyto systémy byly vyvinuty ve spolupráci s německými ortopedy a očními specialisty.

  champion-detail4.jpg

  Barevnost je individuálně volitelná:


  Každý Champion má box se 7 barevnými lištami pro nohy a plastovými kryty pro JO-JO mechanismus, které se dají kdykoliv vyměnit, takže Váš stůl můžete barevně upravovat ať už podle nálady nebo aktuálního věku.

  Pro opravdové "fajnšmekry" pak máme možnost zakoupení stolu s lakovanými barevnými nebo masivními dřevěnými bočnicemi. (viz. výběr "bočnice")

  U každého stolu Champion najdete součástí:

  • kabelový kanál v zadní části stolu 
  • stojánek na knihy – skládací
  • magnetickou zarážku – pravítko
  • háček na tašku

 • Hloubka 72 cm
  Záruka 5 let
  Výška 53 - 82 cm
  Šířka 120 cm

Příslušenství

30 ostatní produkty ve stejné kategorii: