Sleva! Vystavený set CHAMPION FRONT UP 2017 Dětský rostoucí stůl Zobrazit větší

Vystavený set CHAMPION FRONT UP 2017 Dětský rostoucí stůl

Nový produkt

Dětský rostoucí stůl Champion patří mezi nejlepší v nabídce výrobce Moll. Disponuje dělenou pracovní plochou, komfortním zvedáním pomocí JO-JO mechanismu již v základním vybavení, oceněním Red Dot za design a spousty dalšími vychytávkami, které si Vaše dítě ihned oblíbí!

Set obsahuje - viz. popis dole.

Více informací

Skladem

33 660,00 Kč s DPH
27 818,18 Kč bez DPH

-20%

42 075,00 Kč s DPH

 • Tento vystavený set obsahuje:

  - dětský rostoucí stůl Champion se zelenými bočnicemi ve zvedání COMFORT

  - lampa Flexlight

  - psací podložka Mapa světa

  - panel bílý/černý

  - červený kapsář

  - k setu je ZDARMA součástí, jako ke všem ostatním stolům, sada 6 barevných plastíků a pásků, které se mohou vyměňovat jak často chcete, pravítko a držák na knihu

  Komfortní výšková nastavitelnost:

  Komfortní uživatelsky přátelská nastavitelnost výšky stolu pomocí lankového mechanismu (JO-JA). Z hlediska dětské bezpečnosti možnost odebrání mechanismu. Nastavitelnost výšky stolu je plynulá v rozmezí 53-82 cm, což odpovídá výšce postavy člověka od 112 cm do 200 cm.

  Dělená pracovní deska:

  Jedna část pracovní desky může být nakloněna k malování, psaní či čtení – zatímco zbytek desky zůstává pevný a slouží jako praktická odkládací nebo pracovní část.

  Jednoduše naklonitelný:

  Přitahováním levého knoflíku nastavujete pracovní desku do úhlu, zatímco přitahováním pravého knoflíku úhel snižujete. Pro děti bezpečné – důkazem toho jsou TÜV testy. To znamená, že se na pracovní ploše nenalézají žádné rušivé a nebezpečné mezery pokud není pracovní deska nakloněna.

  Naklopitelná pracovní plocha šetří Vašemu dítěti páteř, zrak a zajistí sezení v uvolněné poloze bez ohledu na to, co právě dělají za činnost. Všechny tyto systémy byly vyvinuty ve spolupráci s německými ortopedy a očními specialisty.

  Champion má 3 různé varianty na výběr:

  Champion front (Vámi aktuálně zvolený produkt)
  Champion left up
  Champion right up
  Bez ohledu na zvolenou variantu, náklápění i pevné části pracovní desky jsou perfektně ergonomicky vyvážené. Naše doporučení: Left up pro praváky, Right up pro leváky, Front up pro každého.

  Barevnost je také individuálně volitelná:
  Každý Champion má box s 8 barevnými lištami pro nohy a plastovými kryty pro JO-JO mechanismus, které se dají kdykoliv vyměnit, takže Váš stůl můžete barevně upravovat ať už podle nálady nebo aktuálního věku.

  U každého stolu Champion najdete součástí:

  • kabelový kanál v zadní části stolu 
  • stojánek na knihy – skládací
  • magnetickou zarážku – pravítko
  • háček na tašku
 • Výška 53 - 82 cm
  Šířka 120 cm
  Hloubka 72 cm
  Záruka 5 let

Příslušenství

30 ostatní produkty ve stejné kategorii: