Ergonomická zdravotní opěrka předloktí Ergorest

332 026

Nový produkt

Váha paží spočívá na opěrkách - celá oblast ramen, šíje, trapéz atd. se uvolní a zbaví zátěže, která způsobuje únavu a při dlouhodobějším namáhání páteře i trvalé poškození syndromu RSI. Na přítomnost Ergorestu na vašem stole si zakrátko tak zvyknete, že už ho nebudete ani vnímat. Ergorest prostě používáte, aniž byste na něj museli myslet.

Více informací

Skladem

2 824,00 Kč s DPH
2 333,88 Kč bez DPH

 • Detailní popis produktu:

  Finské opěrky předloktí Ergorest® jsou velice užitečnou a specifickou ergonomickou pomůckou, která mnoha osobám objeví nové obzory při manuální činnosti a práci s počítačem. Ergorest využívají nejen osoby se zdravotními komplikacemi, ale neméně i lidé sedící a pracující dlouhodobě u klávesnice.

  Nejčastější využití:
      při dlouhodobé práci s PC
      při zdravotních problémech s paží, rameny, páteří, krkem a zápěstím
      při nutnosti velké přesnosti rukou (hodinářství apod.)
      při potřebě silné podpory ruky

  Jsou velmi vhodnou pracovní pomůckou při práci s počítačem a jakoukoli další manuální činností, která je dlouhodobá či je u ní vyžadována přesnost. Úzce souvisí a podporuje bezpečnost a ochranu zdraví při práci (BOZP).

  Technická specifikace:

  délka ramínka: 125 mm
      délka opěrky předloktí: 200 mm
      rozvor čelisti dle tloušťky stolu: 15-43 mm
      rozsah pohybu opěrky: 271 mm
      maximální výška opěrky: 75 mm
      maximální zatížení: 10 kg
      obsah balení: opěrka předloktí Ergorest

  Opěrka Ergorest® se vyznačuje velmi nízkou hmotností, vysokou stabilitou a jednoduchým použitím. Opěrky jsou vyrobeny z lehké slitiny, upevňovací součásti jsou z plastu a podložky jsou polstrované pěnovou hmotou potaženou jemnou hovězí kůží. Pro dosažení maximálního ergonomického efektu doporučujeme využití opěrky na obě ruce současně!