WINNER SPLIT 2019 Dětský rostoucí stůl

Nový produkt

Novinka v roce 2019.

Dětský rostoucí stůl Winner Split 19 zaručí Vašim dětem zdravé sezení po celou dobu jejich studia. Nastavitelná výška, naklopitelná část pracovní plochy a další funkce dávají stolu jedinečnou ergonomii, se kterou bude tělo ve správné poloze při každé činnosti. Stůl Winner Split 19 vyniká možností výběru ze 3 dekorů barvy/dekoru dřeva.

Více informací

Skladem

16 720,00 Kč s DPH
13 818,18 Kč bez DPH

 • Výškové nastavení Classic:

  V základu stolu Winner je zvedání Classic s patentovaným závěsným zařízením, které je výškově nastavitelné v 10 krocích a je vybaveno dětskou pojistkou. Výškově nastavitelné v rozmezí 53 až 82 cm. (odpovídá 112 – 200 cm výšky dítěte/dospělého člověka)

  Výškové nastavení Comfort:

  Zvedání Comfort umožňuje snažší výškovou manipulaci se stolem. Pouhým zatažením za „JO-JO“ lanko Vám celý stůl povyroste do požadované výšky. Tento mechanismus „JO-JA“ je možné kdykoliv odebrat, tak aby si sním děti nemohli hrát. Výškově nastavitelné v rozmezí 53 až 82 cm. (odpovídá 112 – 200 cm výšky dítěte/dospělého člověka)

  Dělená pracovní deska:

  2/3 pracovní desky můžou být nakloněny k malování, psaní či čtení – zatímco zbytek desky zůstává pevný a slouží jako praktická odkládací nebo pracovní část. Umožňuje nastavení pro praváka nebo leváka.

  Zásuvka není součástí stolu!

  Možnost dokoupení:

  Zásuvka, kryt zásuvky, Side Top, Multi Deck, Flex Deck, Twin Box, Orga Set, Utensilo blind/beside

  Součást stolu:

  Pravítko, držák na knihy, háček na tašku, set barevných měnitelných doplňků.

14 ostatní produkty ve stejné kategorii: