Dětský rostoucí stůl WINNER SPLIT 2019

Nový produkt

Dětský rostoucí stůl Winner Split 19 zaručí Vašim dětem zdravé sezení po celou dobu jejich studia. Nastavitelná výška až pro dospělého člověka, naklopitelná pracovní plocha a další funkce dávají stolu jedinečnou ergonomii, se kterou bude tělo ve správné poloze při každé činnosti. Winner Split má naklopitelnou pouze část pracovní plochy oproti klasické verzi Winner, kde je deska celistvá. 

Více informací

Skladem

16 400,00 Kč s DPH
13 553,72 Kč bez DPH

 • Výškové nastavení - Classic nebo Comfort?

  V základu stolu Winner Split je zvedání Classic s patentovaným závěsným zařízením, které je výškově nastavitelné v 10 krocích a je vybaveno dětskou pojistkou. Výškově nastavitelné v rozmezí 53 až 82 cm. (odpovídá 112 – 200 cm výšky dítěte/dospělého člověka)

  Zvedání Comfort umožňuje snažší výškovou manipulaci se stolem a je jako příplatkové vybavení. Pouhým zatažením za „JO-JO“ lanko Vám celý stůl povyroste do požadované výšky. Tento mechanismus „JO-JA“ je možné kdykoliv odebrat, tak aby si sním děti nemohli hrát. Výškově nastavitelné v rozmezí 53 až 82 cm. (odpovídá 112 – 200 cm výšky dítěte/dospělého člověka)

  Výhoda zvedání Comfort oproti Classic je:

  - přesnější nastavení díky milimetrovému posuvu

  - jednodušší manipulace

  - vhodné pro případ, že se u jednoho stolu střídají dva nebo více uživatelů

  - možnost rychlé a jednoduché změny na práci ve stoje u menších dětí, např. při kreslení, stavění stavebnic atp...

  Naklopitelná dělená pracovní deska:

  Naklopitelná pracovní plocha šetří Vašemu dítěti páteř, zrak a zajistí sezení v uvolněné poloze bez ohledu na to, co právě dělají za činnost. Všechny tyto systémy byly vyvinuty ve spolupráci s německými ortopedy a očními specialisty. 

  Doporučené úhly pro optimální držení těla:
  0-5 °  pro manuální činnosti a práci na PC
  5 - 10 °  pro psaní a kreslení
  20 ° pro čtení

  Winner Split disponuje naklopitelnou dělenou pracovní plochou. 2/3 pracovní desky můžou být nakloněny k malování, psaní či čtení – zatímco zbytek desky zůstává pevný a slouží jako praktická odkládací nebo pracovní část. Umožňuje nastavení pro praváka nebo leváka při montáži stolu, popř. lze kdykoliv změnit.

  moll kids winner Jugendschreibtisch Tisc

  Barevnost je individuálně volitelná:

  Každý stůl Winner Split již v základu obsahuje balení se 6 barevnými lištami pro přední hranu stolu a plastovými krytkami pro nastavitelný mechanismus, takže se dají kdykoliv vyměňovat. Váš stůl tak můžete barevně upravovat ať už podle nálady, aktuálního věku nebo designu pokoje. Při nákupu stolu Vás tedy zajímá pouze zda stůl pořídit v bílé, javorové nebo dubové variantě. 

  Součást stolu:

  - Výklopný žlábek na tužky v přední části stolu

  - Magnetické pravítko

  - Stojánek na knihy

  - Háček na tašku

  moll-kids-Winner-Split-2019-Kinderschrei

 • Hloubka 70 cm
  Záruka 5 let
  Výška 53 - 82 cm
  Šířka 120 cm

Příslušenství

9 ostatní produkty ve stejné kategorii: